Rad na praćenju izbornog procesaVijesti

Udruženje građana “DON” je u okviru projekta “Građani u procesu izbora” pokrenuli kampanju “IZaBeri pO svojo mjeRI” u cilju animiranja građana da u što većem broju izađu na predstojeće Lokalne izbore.
U tu svrhu su polijepljenih plakati po opštinama u kojima se realizuje projekat, emituju radio džinglovi na lokalnim radio stanicama i putem uličnih štandoca će biti dijeljeni promotivni materijali.
Pozivamo Vas da se uključite u kampanju i da u što većem broju izađete na predstojeće Lokalne izbore.
